Blog DOMOV

Kde bolo, tam bolo…

Vitajte na blogu autorky Baja Dolce!

Ahojte! Želám krásne ráno, deň, noc – hocijakú časť dňa, v ktorej ste sa rozhodli poctiť môj blog svojou návštevou, veľmi veľa to pre mňa znamená.

  Na úvod by som vám o sebe rada niečo v krátkosti napísala. Volám sa Barbora S., ale takmer každý ma pozná skôr pod pseudonymom Baja Dolce, ku ktorému som prišla skoro pred pätnástimi rokmi. V tej dobe niekedy začala aj moja vášeň pre písanie. Najprv to začalo školským časopisom, pokračovalo to vlastným blogom a prvými poviedkami a teraz, keď som konečne dospela, sa môžem popýšiť aj tým, že moja tvorba vychádza aj knižne.

  V decembri 2018 som vydala cez vydavateľstvo Art Floyd prvú knihu a zároveň aj prvú časť knižnej trilógie s názvom PLACEBO ON. Druhé pokračovanie s názvom PLACEBO JA vyšlo na konci mája 2019 a teraz na konci októbra vychádza posledné, tretie pokračovanie fialovej série PLACEBO MY. Všetky knihy si môžete zakúpiť v najlepších online alebo kamenných kníhkupectvách, avšak ak zatúžite po knihe s venovaním a podpisom, skúste mi napísať správu, možno sa u mňa ešte nejaký výtlačok nájde.

Knihy z mojej tvorby si môžete zakúpiť

Knihy môžete zakúpiť priamo na tomto odkaze – MARTINUS alebo na PANTA RHEI

  Tento blog som si založila preto, lebo sa chcem s vami deliť o moju tvorbu v podobe poviedok, románov (ktoré časom prepíšem a vydám knižne), takisto sa chcem s vami podeliť o moju čitateľskú záľubu a vždy vám napíšem o posledných troch knihách, ktoré som prečítala. Môžete sa tešiť na krátke recenzie kníh, na rôzne články a zaujímavosti o mojej tvorbe.

  Verím, že vás čas strávený surfovaním na tomto blogu bude baviť a odmeníte ma spätnou väzbou, za ktorú vopred ďakujem.

Knihy otvárajú milióny dverí do miliónov svetov. Stačí sa len začítať.
Baja Dolce

Nájsť ma môžete na sociálnych sieťach FACEBOOK a INSTAGRAM

S láskou DOLCE

2 komentáre

  • Odpovedať Zuzulet 13. októbra 2019 at 20:14

    Som rada, že máš konečne svoju vlastnú stránku a rada na ňu budem chodiť aj častejšie 🙂

  • Zanechať Odpoveď

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.