Habibi ONLINE TVORBA

Habibi – Ukážem ti svet bez cenzúry – Baja Dolce

12. októbra 2019
Habibi banner

Na úvod – Habibi – Baja Dolce

Román Habibi z pera autorky Baja Dolce – Ukážem ti svet bez cenzúry

Pozdravujem všetkých Habibi nadšencov! A že vás je dosť, čo ma neskutočne teší.

Príbeh Habibi začal najskôr v mojej hlave asi dva roky dozadu, kde som si ho hýčkala a dotvárala. Samozrejme v mojej hlave nadobudol také gigantické rozmery, že sa z nej vypýtal von – na papier a odtiaľ do počítača.

Habibi nie je príbeh o sladkých rečičkách a ružových okuliaroch. Tento príbeh vám nedá nereálne nádeje a utopické sľuby, práve naopak – ukáže vám svet z tej druhej stránky. V príbehu sa opisuje odvrátená tvár sveta, ako ho možno mnohí z vás poznajú len z filmov. Mnoho scénok bolo popisovaných podľa skutočných udalostí – ako som ich pracovne nazvala – temné príbehy tých druhých. Ako autorka som sa dostala do fázy, kedy si príbehy nachádzajú mňa a ja ich pomaly sprostredkujem pomocou kníh priamo vám.

Príbeh som spočiatku publikovala na stránke WATTPAD – HABIBI , ako som to urobila zo zvedavosti aj s ostatnými príbehmi PLACEBO ON , PLACEBO JA , PLACEBO MY a aj HORKOSLADKÉ ESENCIE. Na tejto internerovej platforme zažili moje príbehy celkom veľký booom, z čoho som stále veľmi milo prekvapená a neskutočne si vašu priazeň vážim. Bolo však načase stránku wattpad opustiť, ako sa hovorí, v najlepšom.

Prvý plán bol dozverejňovať príbeh Habibi do úspešného konca práve na spomínanej platforme, avšak, stalo sa niečo, čo ma utvrdilo v tom, že musím odísť hneď. Prerábanie softvéru stránky wattpad mi robilo problémy či už s upozorneniami pre čitateľov, či už pri samotnom pridávaní kapitol a načítaní celého príbehu tretím osobám. Ako autorka vám chcem ponúkať čo možno najvyššiu kvalitu, a preto som sa rozhodla polovicu príbehu Habibi nechať na wattpade (do 30. kapitoly) a druhú polovicu (od 31. kapitoly) dozverejňovať priamo tu, na mojom blogu – BLOG BAJA DOLCE .

Verím, že si príbeh aj napriek všetkým predošlým komplikáciám užijete až do samotného konca. Aby vám neušla ani jedna časť príbehu, prihláste sa do newsletter, vďaka ktorému vám vždy na email príde upozornenie o novej kapitole. Budem vám vďačná za každý jeden komentár, ktorý mi pod kapitolou zanecháte. Je pre mňa veľmi dôležité poznať váš názor.

REKAPITULÁCIA – Všetky kapitoly od 1 po 30 nájdete presne na tomto odkaze – HABIBI 1-30 online . Kapitoly od 31 a vyššie budem pridávať sem na blog približne 1x za dva týždne. Informáciu o tom, kedy bude časť online sa vždy dozviete z mojich sociálnych sietí – FACEBOOK a INSTAGRAM <3

ANOTÁCIA – HABIBI

Habibi – Ukážem ti svet bez cenzúry – román Baja Dolce

„V živote stretneš ľudí, ktorí ti pomôžu vzlietnuť do nebies, ale sú aj takí, ktorí ťa stiahnú do najhlbších hlbín samotného pekla. Jedným z tých druhých som aj ja. Harry Theodor Linton, ale tu ma volajú Habibi.“

Mladá študentka Cassandra je z váženej rodiny a popri štúdiu žurnalistiky píše poviedky na stránke wattpad. Jej sen vydať vlastnú knihu sa priblíži v ten deň, keď sa jej ozve miestne vydavateľstvo s ponukou na spoluprácu.

Spolumajiteľka vydavateľstva pridelí Cassie svojmu mladšiemu bratovi Harrymu, niekdajšiemu spisovateľovi, ktorý po prvej a poslednej úspešnej knihe stratil iskru a zápal pre písanie. Pracovnú ponuku vo vydavateľstve nevlastného otca prijal iba kvôli vidine dedenia sľúbených majetkov. Harry totiž nikdy nič nerobil nezištne, a preto si medzi „svojimi“ vyslúžil prezývku Habibi.

Harry a Cassie sú ako tieň a svetlo. Len čas ukáže, kto z nich je silnejší a ako táto spolupráca dopadne.

Ďakujem za pozornosť, čoskoro pridám novú kapitolu Habibi. Veľmi si vážim, že vás príbeh baví <3

S láskou vaša DOLCE

You Might Also Like

7 komentárov

 • Reply Martina 13. októbra 2019 at 18:00

  💛💛💛

 • Reply Soňa 15. októbra 2019 at 13:36

  Už sa teším milujem príbehy od Vás😍

  • Reply Baja Dolce 16. októbra 2019 at 14:32

   Ďakujem krásne, to ma veľmi teší 💜

 • Reply Veronika 15. októbra 2019 at 18:14

  ❤️

 • Reply Viktória 17. októbra 2019 at 14:14

 • Reply Dominika 5. novembra 2019 at 16:37

  Ahoj kedy bude nová časť?😊

 • Leave a Reply