Habibi

Habibi 34 – trieset i četiri

12. januára 2020
Habibi banner

Harry

  Vykročil som do tmavej zatuchnutej miestnosti, v ktorej nebolo okien. V popolníku na písacom stole dohorieval cigaretový špak a nikotínový dym sa pod žiarou stolovej lampy vlnil ako roj hadov.

  Podišiel som bližšie, no nemohol som ignorovať, ako ma oblievajú vlny neznesiteľných horúčav. Na stretnutie som dorazil včas, no celou cestou ma sprevádzali pochybnosti.

  „Kate!“ ohlásil som sa chrapľavým hlasom, avšak, nič sa neudialo. Ďalej si sedela na stoličke, akoby nič. „Kate, okamžite vyklop, čo vieš! Nebudeš márniť môj drahocenný čas!“

  Podráždene som pristúpil bližšie a drsne otočil stoličku k sebe. V jednom momente som zamrzol spolu s peklom. Plamene z podsvetia udusil mráz hrôzy, ktorá mnou zalomcovala.

  Kate sedela na stoličke, mŕtvolne bledá a bez známok života. Medzi prázdnymi otvorenými očami sa jej črtala očividne čerstvá strelná rana.

  Zalapal som po dychu a odskočil dozadu. V pracovni bolo hrobové ticho, ktoré narúšal jedine tlkot môjho srdca.

  Kto to urobil? A prečo? Čo také táto ženská vedela, dofrasa?

  Skôr, ako som sa pokúsil zamyslieť nad celou situáciou, ma zozadu drsne objali ženské ruky s dlhými nechtami.

  „Čo to kur…?“ nestihol som dopovedať, keď sa žena za mnou zasmiala, a ja som zrazu vedel, s kým mám tú česť.

  „Aj ja ťa rada vidím, miláčik,“ zaštebotala Victoria zvesela, zaryla do môjho brucha nechty, no vzápätí ma pustila a obišla. S povzdychom sa zapozerala na mŕtvolu pred sebou a potom si z popolníka vzala stále dymiaci špak a bezprostredne si ho vložila medzi plné pery.

  „Čo tu robíš?!“ zavrčal som nervózne. Vôbec, ale vôbec sa mi to nepáčilo.

  Victoria sa ku mne prudko otočila a vyfúkla na mňa kúdol dymu. S odpoveďou sa vôbec neponáhľala. Premeriavala si ma prižmúrenými očami a potom sa zaškerila. „Len som sa prišla poslednýkrát pozrieť na svoju drahú sestričku a jej kata.“

  „Čože? Nerozumiem.“ Mračil som sa na ženskú, ktorú som si vypočítavo vpustil do nohavíc, i keď som vedel, že bude mojou skazou.

  Odsúdení už svoje prešľapy nespočítavajú a ani nenásobia. Môj zoznam bol beztak pridlhý. Som trestanec, ktorého odsúdilo vlastné svedomie.

  „Nemusíš rozumieť, drahý Habibi. Zabil si ju preto, lebo si to zaslúžila. Koledovala si o to odjakživa. Vždy si vyberala hlupákov, ktorí jej ničili život, a ty, drahý môj, si bol len čerešničkou na torte.“ Jej hlas sa pomaly premieňal do šepotu, z ktorého behal mráz po chrbte. „To ty si zabil Cassie Astonovú, Harry. Ty za to môžeš.“

  Odstúpila bokom a odostrela mi výhľad na stoličku, na ktorej však nebola mŕtvola Kate, ale Cassie.

  Dych sa mi zadrhol v pľúcach, oči som vyvalil na výjav predo mnou a okamžite som padol na kolená.

  Nie, nie, nie…

  Jej alabastrová pokožka volala po dotyku, no keď som tak vykonal, pomedzi pery sa mi predral vzlyk, ktorý som nedokázal potlačiť.

  Bola studená, ľadová.

  Pozrel som sa do jej očí farby karamelu, no tie nezrkadlili žiadne známky života.

  Jej oči boli mŕtve.

  Ona bola mŕtva.

  Z jej sladkých pier sa ťahala tmavočervená čiara po zaschnutej krvi a medzi jej očami… Och…

  „Presne tak, trp, zlatko, pretože si vrah. Zabil si moju drahú sestričku. Zabil…“ syčala Victoria a sklonila sa k tvári svojej sestry.

  Nebol som schopný slova, len som paralyzovane hľadel na jej krehkú bezvládnu schránku.

  Victoria si poslednýkrát potiahla z cigarety, niečo nezrozumiteľné zašepkala a potom zahasila cigaretu priamo na tvári Cassie, v krvavej diere po guľke uprostred jej čela…

  Strhol som sa v prudkom kŕči, chvel som sa a po čele mi stekal studený pot. Chvíľu mi trvalo, kým som si dokázal uvedomiť, kde som a čoho som sa tak skurvene zľakol.

  Ruky som si pritlačil na tvár a snažil som sa prebrať k životu omámené mozgové závity. Zhlboka som dýchal a sústredil sa.

  Spomienky, ktoré začali prichádzať do mojej mysle, boli ako jed. Nejasné obrysy bledých tvári, prázdnych pohľadov a výčitiek ma bodali ako čepele nožov.

  Sen.

  Bol to len skurvený sen.

  Stiahol som dlane z tváre a moje oči si privykli na tmu v mojej izbe. Spoza zatemňovacieho závesu presvitalo svetlo pouličných lámp a dávalo obrysy tmavým predmetom v miestnosti.

  Na zemi som zbadal svoje nohavice a vedľa nich ležala dámska podprsenka bledej farby.

  Okamžite som sa pozrel vedľa seba. Z vypuklého kopca zamotaných prikrývok vytŕčali len konce zvlnených vlasov. Automaticky som sa tam natiahol rukou a pokúšal sa spomenúť si na včerajší večer.

  Cassie alebo Victoria? Victoria alebo Cassie?

  Človeče, do akých sračiek si sa namočil…

  Respektíve, do ktorej z nich si ho včera namočil?

  Odhrnul som zo svojej milenky tenkú saténovú prikrývku a nahol sa priamo nad ňu. Sledoval som jej útle telo, nenalíčenú, uvoľnenú tvár a vtedy sa mi pred očami znovu objavil výjav zo sna, na ktorý by som najradšej zabudol.

  Len pri predstave, že by sa jej niečo stalo mojím zavinením, mi tuhla krv v žilách.

  Zrazu som presne vedel, ktorá zo sestier so mnou strávila predošlú noc.

  Zamrvila sa a pomaly roztvorila ospalé oči s dlhými riasami. Vyzerala skutočne božsky, osvetlená tlmeným svetlom z ulice, a tak som na ňu bez pohnutia civel ako taký úchyl.

  „Harry, nemôžeš spať?“ spýtala sa omámene a vystrela ruku k mojej tvári. Neodpovedal som, no keď sa jej prsty dotkli mojej pokožky, v mojom tele sa udialo hneď niekoľko reakcií. Prudko som sa nadýchol, dívajúc sa do jej očí, a cítil sa silnejší, pretože taký pocit mi dodávala.

  „Harry?“ zašepkala s otázkou v očiach, no pre mňa bol ten okamih spúšťačom.

  Zohol som sa k nej a prisal sa na jej horúce pery, ktoré presne zapadali do tých mojich. Akoby boli stvorené priamo pre mňa.

  Rukou som jej hrabol do vlasov a bozk medzi nami odvážne prehĺbil jazykom, ktorý sa nemohol dočkať exkurzie v jej ústach.

  Cassie sa podo mnou zmyselne prehla a pomedzi bozky ticho zastonala. Blahodarný vplyv našich jazykových zručností rozpaľoval oheň rovnako u mňa i u nej.

  Prstami som jej prechádzal po sporo-odetom tele, ktoré bolo horúce a šialene príťažlivé. Hladil som jej pevné prsia, pričom na môj dotyk zareagovali tvrdnúce dvorce a bradavky, čo mi vyslalo bolestivý signál do slabín.

  „Som ti… oddaný,“ dychčal som jej do pier pomedzi bozky rozhodnutý, že napravím aspoň časť vlastných omylov a prehreškov.

  Cassie mi vzdychla do úst a jediným pohybom ma pozvala medzi svoje rozochvené nohy. Nezaváhal som ani na sekundu. Energia, ktorá medzi nami vznikala, nás poháňala vpred šialeným tempom.

  Bol som lúzrom, ktorý mal to najskurvenejšie šťastie. Tým šťastím bola ona. Jedine ona.

  Pred tým, ako som sa do nej ponoril svojou nedočkavou erekciou, znovu som sa jej s odhodlaním zadíval do očí.   

  Nedovolím, aby nás zničili všetky tie sračky.

  Nikdy.

  To radšej umriem.

  „Milujem ťa,“ zašepkala tak ticho a bojazlivo, až som ten jemný zvuk takmer prepočul. Avšak, nezáležalo na tom, ako ticho tie slová vyslovila, ale na tom, akou intenzitou ich chcela dostať do môjho podvedomia.

  Tie dve slová som už počul toľkokrát, že som im prestal veriť, no Cassie ich len nevyslovovala. Ona ich prežívala. Na chvíľu som skutočne uveril.

  Zažmurkal som a chvíľkovú paralýzu tým prekliatym zaklínadlom som potreboval nahradiť skutkami.

  Schytil som ju popod hlavu a pritiahol si jej tvár. Potreboval som jej hľadieť do očí. Zbožňoval som pohľad do karamelových dúhoviek, ktoré zahoreli vášňou, keď som ju naplnil. Zbožňoval som jej plné pery, ktoré sa v tej istej sekunde vytvarovali do písmena O. Zbožňoval som, ako mi zaryla nechty do chrbta a v tej istej chvíli si ma ešte viac pritiahla nohami, akoby ma nikdy nemala dosť.

  Cassie sa stala mojou závislosťou, o ktorej som nevedel, že ju mám, pokiaľ som ju prvýkrát neochutnal.

  Chcel som sa oslobodiť, no márne.

  Nemám na výber.

  O hodinu neskôr Cassie opäť prepadla hlbokému spánku, zničená nočným sexom, a ja som v obývačke v otvorenom okne fajčil cigaretu a popíjal whisky, ktorá mala otupiť moju neustále zamestnanú myseľ.

  Odhliadnuc od toho strašného sna, mi myseľ zožieralo to, čo som sa pred dvoma dňami dozvedel o Scarlett.

  Kate bola vtedy podobne bledá ako v mojom sne, no v hlave nemala dieru a jej životné funkcie boli viac ako v poriadku. Vyzerala však poriadne vystrašená a odhodlaná.

  Keď som jej podal balík s peniazmi, položila na stôl vedľa mňa tenkú obálku, no predtým, ako som ju vôbec otvoril, schytila ma ľadovou rukou za rameno a prepálila ma vystrašeným pohľadom.

  „Zabili ju, lebo vedela priveľa, nie preto, že by zradila,“ vyslovila ticho a rozochvene. „Vravela som jej, aby to nechala tak. Oni sú nebezpeční a bohatí. Prejde im všetko na svete, pretože majú moc a ona mala len svoju bezcennú pravdu. Nechcela ťa do toho zaťahovať a tento list som ti mala odovzdať len v prípade, ak by to nedopadlo dobre.“

  Prižmúrenými očami som skenoval jej vyfetovanú útlu postavu. Striasol zo seba ruku, ktorej dotyk sa mi protivil. Kate bola pouličná štetka, ktorá ide s každým, len aby mala na fet. Už si nevyberala klientelu. Zábrany a prieberčivosť stratila spolu so závislosťou, ktorej sa stala otrokom. Bolo jej jedno, či jazdí na starom dedkovi alebo si rozdáva skupinový sex s narkomanmi. Po tom, čo som zistil, akou cestou sa vybrala, som radšej volil bezkontaktnú komunikáciu.

  „A prečo si mi ho nedala skôr? Prečo až teraz po takej dobe?“ zavrčal som udržujúc si potrebný odstup.

  „Lebo… lebo… Myslím, že teraz je ten čas. Mala som strach a…“ koktala vydesene.

  „Alebo si si to nechávala len ako poistku, pre prípad núdze, keď sa niečo dojebe. Komu ležíš v žalúdku? Alebo komu si dlžná, Kate?“ rýpal som do nej.

  „Do toho ťa nič,“ zasyčala a balík s peniazmi si strkala do ošarpanej kabelky. „Mal by si byť rád. Ty budeš vedieť, čo s tými informáciami robiť ďalej. Musela som očistiť Scarlettino meno. Hoci aj ona bola len drogovo závislá štetka ako ja, toto vám obom malo zaručiť zábezpeku.“ S tými slovami sa otočila a zmizla. Drew postával vo vedľajšej miestnosti, kryjúc mi chrbát, a keď okolo neho prešla Kate, potichu zahvízdal. Ja som zatiaľ otváral list, ktorý som mal dostať už dávno.

  Harry,

  ak toto čítaš, tak som zrejme nedopadla najlepšie. List som nechala u Kate, ktorej verím, a viem, že ma v prípade núdze nesklame.

  Nechcela som konať bez tvojho vedomia, no ver mi, že všetko som robila s najlepším úmyslom. Po všetkých tých našich malých zákazkách som potrebovala niečo väčšie, čo by nám zaručilo slobodu.

  Aj keď som ti to nikdy nepovedala, vadilo mi, že sa o teba musím deliť s nimi. Chcela som s tým raz a navždy skončiť – pre nás.

  Príležitosť sa mi naskytla vtedy, keď ma Tori zavolala na akciu.

  Klasická VIP zákazka – politici, iné dievčatá bez zábran a koks za stenami miliónového mezonetu v centre mesta.

  Celý večer všetko prebiehalo tak ako zvyčajne. Zdrogované torzá prepletených tiel, skupinový sex a orgie. Spolu s ostatnými dievčatami sme museli tým bastardom plniť ich najnechutnejšie predstavy, za čo každej z nás chodili na účet naozaj štedré sumy.

  Nad ránom, keď sme mali odísť, jedna z nás chýbala. S babami sme chýbajúcu začali hľadať a nakoniec sme ju našli na vrchnom záchode. Bola mŕtva.

  Amanda, pravým menom Anita Carla Williamsová, zomrela na predávkovanie koksom, predtým bola najdlhšie na izbe s J.E.Steevensonom, ktorý má, ako vieš, dosť špeciálne praktiky. Najdôležitejšie na tom všetkom je, že Anita bola neplnoletá, čo ani jedna z nás nevedela. Zistila som, že to dievča malo šestnásť rokov!

  To je moja veľká vec. Moja šanca oslobodiť nás. Eso v rukáve.

  Práve dnes, keď narýchlo píšem tento list, idem za Steevensonom prezistiť isté veci. Verím, že sa mi to podarí a ty tento list nikdy nedostaneš.

  S láskou tvoja Scarlett

  Od toho dňa som ten list prečítal toľkokrát, až som ho vedel odrecitovať naspamäť.

  Misia Scarlett nedopadla podľa jej predstáv. Jej nehybné telo našli dva dni potom, ako datovala ten zdrap papiera, ktorý mi odkázala po nespoľahlivej kamoške.

  Postupne som si v hlave začal spájať všetky udalosti, ktoré nasledovali potom. Nekonečné výsluchy na polícii, dokazovanie alibi, potom, keď ma pustili zo stanice, si ma odchytil Max so svojou partičkou bezkrkých a snažil sa zo mňa mámiť niečo, čo som vlastne ani nevedel. Scarlett podľa nich ťahala povraz za oba konce a dohadzovala informácie konkurencii. Takmer som na to obvinenie doplatil aj ja.

  Pamätám si, akými metódami si overovali moju lojalitu. Divím sa, že som vtedy z toho vyviazol živý. A práve ten moment ma presvedčil o tom, že so svojím špinavým biznisom musím raz a navždy skončiť.

  Ani neviem, kedy sa to stalo, zaspal som v kresle vedľa chrápajúcej Kali, ktorá svojím telom zaberala takmer celý gauč. Z nie veľmi hlbokého zadriemania ma zobudil až telefonát.

  Zľakol som sa a prudko vyskočil z kresla v obrannom postoji. Telefón položený na stole vibroval a blikal. Natiahol som sa poň a ticho sa ohlásil volajúcemu.

  Drew mi miesto pozdravu chladnými slovami oznámil, že Kate našli pred hodinou mŕtvu v miestnom prístave.

Trieset i četiri – tridsaťštyri (macedónčina)

Pár slov od autorky

Pekne vás všetkých vítam pri 34. časti drsného románu Habibi. Pomaly ale isto sa príbeh schyľuje k záveru. Mnohí z vás sa ma pýtali, koľko cca častí bude Habibi mať . Predpokladám niečo okolo 40-45 častí, pretože nechcem príbeh zbytočne naťahovať. Všetko sa samozrejme uvidí časom. Veľmi by som chcela tempo pridávania príbehu popohnať, no zverejňovanie online príbehu je naozaj veľmi ťažké, najmä ak ide o dielo ako je toto, kde nesmiem zabudnúť ani na jeden jediný detail.

Verím, že mi ostanete verní až do konca, a keď všetko vyjde tak ako má, tak ešte tento rok uzrie Habibi svetlo sveta aj vo svojej skutočnej a knižnej verzii, čo ste odo mňa taktiež žiadali viacerí.

Za vašu podporu som neskutočne vďačná. Ste tí najtrpezlivejší čitatelia na svete. <3

S láskou vaša BAJA DOLCE

Obsah tejto stránky (www.bajadolce.sk) je duševným vlastníctvom autorky Baja Dolce a je chránený v zmysle Autorského zákona č.185/2015 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Kopírovanie textu je výslovne zakázané bez písomného povolenia autorky.

You Might Also Like

7 komentárov

 • Reply Martina 12. januára 2020 at 18:40

  Ten začiatok tejto časti. S takým napätím som už dlho nič nečítala, skoro som odpadla, keď som si prečítala ,,Cassie“. Ale infarktový stav zachránilo rozuzlenie, že to bol sen. Tá Viktória sa mi nepáči, dokázala by ublížiť aj vlastnej sestre, nie len v sne.
  Už sa nám to teda schyľuje ku koncu. Som zvedavá na veľké Finále!

 • Reply Mirusik 12. januára 2020 at 19:05

  No mohla som mať po tom začiatku takmer srdcovu zástavu? Ach… 💔 Tak som sa zľakla, že by si Cassie nechala zomrieť. Alebo skôr: po tejto kapitole by ma už neprekvapilo ak by fakt bola mŕtva , keďže si mi práve dokázala, že moja fantázia ďaleko nesiaha na tú tvoju, ale udivilo by ma, že by to bolo takto skoro. A nech som si predstavila akýkoľvek možný záver tohto príbehu, po dnešnej kapitole už nechávam myseľ voľnú a len čakám na pokračovanie. Ja už si fakt nedokážem ani domyslieť čo nám naservíruješ do konca… 💜💜💜 Skvelé!!!

 • Reply Marianna 12. januára 2020 at 19:12

  neskutocne!!!! zaciatok bol uzasny… najprv som neverila co sa to deje… perfektne prepracovane…. 👍👍👍 uz sa neviem dočkať ďalšej casti 💜🙂

 • Reply Martina 13. januára 2020 at 0:54

  Na nič viac sa neteším ako na Habibiho v knižnej verzii. Tento príbeh je droga neskutočná.

  • Reply Dobs 14. januára 2020 at 18:28

   Detto ❤

 • Reply Mia 19. januára 2020 at 13:06

  Milujem tento príbeh! Vždy kontrolujem stránku a čakám na novú časť. Začnem ju čítať a už pri jej konci chcem ďalšiu. Teším sa na knižnú verziu, ktorú si celú znova vychutnám. Prajem veľa inšpirácie a teším sa na ďalšiu časť!

 • Reply BarboraDeParris 19. januára 2020 at 23:11

  Po neskutočne dlhej dobe som sa sem dostala a už som nemohla odolať novej časti. Bolo to skvelé. Habibi musí mať výčitky svedomia, keď sa zaplietol s Victoriou a aj celá tá vec so Scarlett a Kate ho desí (myslím). Som zvedavá, čo to má všetko znamenať, už sa teším na pokračovanie💜

 • Leave a Reply