Habibi

Habibi 32 – treizeci-două

18. novembra 2019
Habibi banner
youtube.com: Two Feet – Love is a bitch

  Tú noc sa so mnou prvýkrát skutočne miloval.

  Sex obohatený o Harryho bozky dostával nový rozmer.

  Veľmi pomaly ma vyzliekal z príliš vyzývavých šiat a moje nahé telo obalil dotykmi a bozkami. Jemne ma položil na posteľ, akoby som bola z porcelánu, prstami zablúdil k môjmu lonu a do pier mi šepkal zmyselné slová, ktoré ma prenášali do iných dimenzií.

  Keď do mňa konečne vošiel, bolo to iné. Ston z prvého prírazu stlmil vášnivým bozkom, ktorý ochromil moje zmysly. Ďalšie a ďalšie vzdychy z mojich i jeho pier vytvárali príjemnú zvukovú kulisu, vďaka ktorej som skutočne zabúdala na všetko peklo, ktorým som si prešla.

  Spoločné zabúdanie, strácanie sa a znovu nájdenie životnej harmónie trvalo niekoľko neskutočne zmyselných minút.

  Keď sme ležali v objatí, spotení a príjemne unavení, cítila som sa skvele. Akoby tá vnútorná ťažoba opadla a ja som mohla konečne dýchať. Harry vedel o mojich citoch, a hoci som sa nedočkala odpovedi typu: Aj ja teba, nič to nemenilo na tom, že ostal. To, že neutiekol možno vypovedalo o jeho citoch viac, akoby dokázal povedať, a to mi stačilo.

  Bolo tu však niečo, čo ma stále škrelo a musela som to vyriešiť za každú cenu. Zadívala som sa do jeho tváre, ktorá vyzerala po milovaní uvoľnená a mierumilovná. Ak som hľadala čas na otázky, teraz práve nastal.

  Všimol si, že na neho civiem. Pomrvila som sa mu v náručí a on sa zhlboka nadýchol.

  „Čo sa deje, Cassie?“ opýtal sa rezignovane. Vedel, že pred mojím opytovacím atakom nemá kam ujsť.

  „Ja… chcela by som sa ťa opýtať na Scarlett,“ vyslovila som a hryzla si do pery, akoby som povedala niečo tabu.

  „To nebola opytovacia veta.“

  Pretočila som očami. „Môžeš mi povedať viac o Scarlett?“

  Znovu sa nadýchol. „Nechápem, prečo to už nenecháš. Scarlett je mŕtva,“ vyslovil drsne, v tom som sa mykla a s hrôzou vyvalila oči.

  „Ale, veď… veď dnes ráno…“

  Harry sa odo mňa odsunul a vydvihol sa na jednom lakti. „Ty myslíš tú štetku? To nebola Scarlett. Ako vravím, tá je dávno mŕtva.“

  Nasucho som preglgla a vytiahla si prikrývku vyššie k brade. „Ale potom, kto to bol? Ja som myslela… Preto som utiekla… Ja som…“

  „Dnes ráno si videla Kate. Kedysi robila v lokáli za predmestím so Scarlett a inými dievčatami. V tej dobe to bol najvyhľadávanejší bordel široko ďaleko a klientela sa len tak hrnula. Na oko bolo všetko legálne, no za závesom sa poskytovali služby za príplatky.“ Harry sa posadil, a keď rozprával, hľadel na svoje ruky, na ktorých sa mu tvorili chrasty po niekdajšej bitke.

  Očami som ho nabádala, aby pokračoval. Chvíľu zamyslene študoval hánky prstov, na ktorých mal vytetované písmená AIPQ a NSIA. Prstom som mu prešla po prvých písmenkách, až sa mierne mykol. Skôr než som sa ho stihla opýtať na ich význam, opäť sa pohrúžil do monológu o minulosti.

  „Bol som zákazník bez platenia,“ povedal a zasmial sa, no smiech nebol radostný, pretože jeho zakončenie bolo sprevádzané trpkým podtónom. „Asi pre môj šarm, možno pre drzosť a trochu aj kontakty. Dievčatá si ma obľúbili. Mal som v hlave veľké projekty a potreboval som nájsť niekoho, kto by mal pre môj plán pochopenie a rovnaký zápal ako ja. Nemohol som sa zveriť len tak hocikomu, nešlo totiž o nič bezpečné, a preto som vedel, že kopem v správnej jame. Presne v tej, v ktorej nájdem spojenca tvrdšieho ako diamant.“

  „Scarlett,“ vyslovila som znovu.

  Prikývol.

  „A ako zomrela? Stalo sa to pri, ehm, zákazke?“

  „Áno,“ odvetil a hlasno preglgol. „Neposlúchla ma, keď som sa ju snažil odhovoriť. Nešlo o náš biznis. Dostala sa do sporu dvoch gangov a začala ťahať povraz z oboch strán. Našli ju mŕtvu niekoľko dní potom, ako sme sa pohádali. Polícia uzavrela prípad s vyjadrením, že išlo o kurvu, ktorá sa predávkovala herákom.“

  „Ale?“ vyslovila som opatrne. V jeho rozprávaní som cítila niečo nevypovedané.

  Trpko sa zasmial, no oči mal vážne. „Ona nebrala heroín, fičala si na kokse. Viem, že ju zabili. Maxovi ľudia, pre ktorých sme pracovali, toho času zistili zradu a rýchlo ju zniesli z povrchu zemského. Mňa si odchytili tiež a skúšali ma, či som rovnako ako ona skončil v úlohe dvojitého agenta. Vtedy som mal šťastie v nešťastí. Takmer ma kvôli jej hlúposti zabili,“ vravel drsne a zatínal čeľusť. „Bola to len obyčajná kurva, ktorej sa málilo a chcela viac, aj cez mŕtvoly.“

  Bez slova som ho pohladila po ruke. Nepáčilo sa mi, akú nenávisť v sebe nesie, hoci som si myslela, že pre neho tá žena znamenala viac. A možnože práve preto, že pre neho znamenala viac, ho jej zrada tak zamrzela.

  „Všetky ženy v mojom živote, ktoré pre mňa niečo znamenali, boli feťáčky a zradkyne. Vedela si, že moja mama bola závislá na antidepresívach a liekoch na spanie? Skurvila si vlastný život a potom si ho sebecky vzala. Bolo jej jedno, čo bude so mnou.“

  „To som nevedela,“ zašepkala som a zahmlili sa mi oči.

  „Začalo to po smrti môjho fotra, ktorého zabili v jednej časti geta, keď díloval. Vtedy sa matka zmenila, všetko sa zmenilo.“

  „Ľudí často zmení strata milovanej osoby,“ prehovorila som netušiac, prečo vlastne bránim jeho matku a prečo ma práca Harryho otca vôbec neprekvapovala.

  Harry sa kŕčovito usmial a pokrútil hlavou. „Milovala tak maximálne jeho príjem a ja som bol poistka. Lenže jej zlatá baňa z jedného dňa na druhý zmizla. Potom si narazila na Leonarda Lockwooda, zlatá baňa číslo dva, ktorá sa jej však stala osudnou. Nikdy nemohla byť šťastná, pretože všetko dostávala na zlatej tácke a nič z toho si nevážila. Nevážila si ani mňa, hoci som sa toľko snažil, aby na mňa bola hrdá. Po tom, čo sa predávkovala, som sa zaprisahal, že už nikdy nebudem naivný hlupák.“

  „To je mi ľúto,“ šepla som a zaklipkala pritom očami, aby som si prečistila zahmlievajúci zrak.

  „Mne nie. Vďaka minulosti som tým, kým som.“

  „Každý z nás má svoje stavebné piliere v minulosti.“ Pousmiala som sa.

  „Možno teraz pochopíš, prečo som sa nahneval a aj vyľakal, keď som ťa uvidel v lokáli s tými štetkami na toalete. Keď som si myslel, že sa vyberáš rovnakým chodníčkom ako ony.“

  Zamračila som sa. „Ja mám vlastnú cestu, Harry,“ pripomenula som mu. Vedela som, že mnoho veľkých plánov do budúcnosti skončilo kvôli strate sebalásky, ktorá viedla k alkoholu a drogám. Niečo, čomu som sa vždy stránila. „Len nerozumiem, že vtedy na oslave si ma priam hecoval, aby som sa odviazala. Navádzal si ma, aby som vyskúšala trávu.“

  „Nenavádzal, nič také som predsa nepovedal. Len som vtedy poznamenal, že si suchárka a… a okrem toho som si chcel niečo overiť.“ Náhle zmĺkol a znovu sa zahľadel na písmená vytetované na svojich rukách.

  „Čo si si chcel overiť?“ zatvárila som sa zmätene. Nerozumela som, prečo mu raz drogy nevadia a raz vadia.

  Namiesto odpovede mi povedal niečo, čomu som nerozumela už vôbec. „Accidit in puncto quod non speratur in anno.

  „Čo to znamená?“

  „To sú tie písmená, ktoré mám na hánkach a ktoré mi pripomínajú, že nič nie je stratené. V preklade: V okamihu sa stane to, v čo nedúfaš roky.“

  „To je krásne,“ šepla som prekvapene a znova som zažmurkala očami.

  V tom mi Harry schytil tvár do dlaní a priblížil sa do mojej intímnej zóny. „Práve v tomto okamihu,“ pošepol ticho, náhle ma pobozkal a všetko, čo som ešte chcela povedať, bolo zabudnuté.

  Keď som ráno vstala, bola som sama. V mysli som mala emocionálny kolotoč, na hlave výbuch po vášnivej noci a na perách prihlúply úsmev, ktorý som nedokázala ani silou vôle zmazať. Nie, žeby som sa o to pokúšala. Bola som šťastná. Tak dokonalo nedokonale. 

  Endorfíny sa prepravovali v mojich žilách ako natešené decká na reťazovke v lunaparku a nútili ma robiť divné veci. V sprche som si spievala a ako mikrofón som použila penu na holenie, potom som tanečným krokom zaujala pózu pred zrkadlom a rukou z neho zotrela paru. Hľadela som na svoj veselý odraz a automaticky som potláčala všetko negatívne.

  Dnešok mi nikto len tak nepokazí. Dnešok si nedám pokaziť.

  Prstami som si prešla po napuchnutých perách a potom som sa neovládateľne rozchichotala ako zamilovaná školáčka, ktorá dostala pozvanie od svojho idola na školský ples.

  O pár minút neskôr som už vrtela zadkom popri pečení voňavých lievancov. Na sebe som mala bratove staré tričko, ktoré mi siahalo takmer po kolená, a hlavu mi zdobil turban, v ktorom som vyzerala ako šejk z rozprávok tisíc a jednej noci.

  Počula som zvuk zabuchnutia dverí, no práve vtedy som otáčala druhú várku raňajok, a tak som prichádzajúcej nevenovala toľko pozornosti, na koľko je zvyknutá.

  „Niekto tu buď vyhral jackpot alebo si poriadne zatrtkal,“ začula som za sebou posmešným tónom.

  Keď som mala lievance otočené správnou stranou, s úškrnom som sa otočila k Victorii. Jej dnešný zjav ma vyviedol z miery. Líčenie mala rozmazané a pery, ktoré jej vždy zdobil červený rúž, bol preč. Vlasy zopnuté v chvoste len dotvárali dojem, že celá vyzerala akási rozbitá.

  „A čo ak oboje? Vyhrala som jackpot a potom som si ho užila. Ale vyzerá to tak, že nie som jediná, ktorá prežila divokú noc. Kde si bola?“ pýtala som sa a snažila sa rýchlo nahodiť úsmev, ktorý som dnes nemala v pláne zosadiť z tváre ani nachvíľu.

  „Čo si zvedavá? Budeš skoro stará.“ Zazubila sa na mňa a ukradla mi moju šálku kávy. „Takže, účel svätí prostriedky, ako sa vraví? Očividne áno. Som dobrá, čo?“

 „Tvoj plán bol jednoznačne nahovno.“

 Victoria nadvihla obočie. „Čo? Veď sa to podarilo!“

  „Áno, ale skoro to dopadlo katastrofou. Nemala som na to miesto vôbec chodiť, Harry tam bol pracovne a nie pre zábavu.“

  „Tak toto mi vysvetli, momentálne nerozumiem,“ mračila sa.

  S nádychom som sa otočila, že dokončím raňajky a popri tom, ako som nakladala voňavé lievance na tanier, som Victorii rozpovedala priebeh včerajšieho večera.

  Mlčala, čo bolo divné.

  Mlčala dokonca aj keď som si k nej prisadla.

  Prešlo ohlušujúcich desať minút, keď som sa v tichosti naraňajkovala, no jej mlčanlivosť ma privádzala do vytrženia.

  „Tak povieš už niečo?!“

  Zamrvila sa na mieste, pretože dovtedy bola ako duchom neprítomná.   „Nezdá sa mi to. Ten chlap ti niečo tají,“ vyslovila nakoniec.

  Takmer som prekrútila očami. „Netají, práveže bol ku mne konečne úprimný. Vo všetkom.“

  „Neviem.“ Pokrútila hlavou, postavila sa a venovala mi posledný pohľad. „Nenechám ich zničiť ťa,“ boli jej posledné slová predtým, ako zmizla vo vedľajšej izbe.

  Okej! Tá žena mi úplne posrala moju skvelú, priam nadnesenú náladu. 

  Súrne potrebujem Harryho.

  Napísala som mu SOS  správu, trvalo však dve hodiny, kým odpísal, že má dnes niečo na práci.

  Okej! Moja nálada sa už napraviť nedala vôbec.

  Napísala som Levimu a dohodla si s ním celodenné rande, hoci by som mala písať a pracovať na projekte. Vonku dnes bolo ukážkové letné počasie a ja som nemienila trčať doma.

  „Takže spolu chodíte?“ takmer vrieskal Levi v bazénovom bare.

  „Nie! Tichšie!“ kárala so ho so smiechom, aj keď mi vlastne mohlo byť jedno, kto si čo myslí. Na okraji bazéna sa bili dve nepodarené decká a ich matka miesto toho, aby ich slušne usmernila, sa hrala s telefónom ako taká primadona.

  „Počkaj, počkaj. Takže si mu vyznala city a on miesto toho, aby zdrhol, ostal a zrušil pravidlo o bozkávaní?“ rekapituloval môj opálený ex frajer a najlepší priateľ v jednom.

  „Tak,“ prikývla som.

  „Cassie, ale veď to je neskutočné gesto. Chlap ako on nepristupuje ženským na pakty o monogamii a nerušia svoje zásady len tak pre nič za nič. Podľa mňa sa na teba namotal a po pravde, nedivím sa mu. Pozri sa na seba, úplne žiariš.“

  Zaklipkala som očami a nohami nervózne rozčerila chlórovú hladinu bazéna, bez ktorého by sme dnešné teploty sotva zvládli. „Myslíš?“

  Levi položil svoj drink na bar a chytil ma za ruky s vážnym pohľadom. „Ja to viem! Jednoducho mi ver a prestaň o sebe pochybovať.“

  Musela som sa opäť usmiať. Všetko pozitívne z rána sa vďaka nemu vracalo naspäť.

  „No vidíš, hneď je to lepšie. Mýlil som sa ja niekedy?“ uškŕňal sa a podával mi polo-roztopené mojito.

  „Áno. Napríklad vtedy, keď si tvrdil, že Bradley Cooper a Lady Gaga sú do seba zamilovaní aj naozaj,“ zazubila som sa a odpila si z drinku.

  „Ale veď sú!“ znovu skríkol, na čom som sa schuti zasmiala. Ak som ho chcela priateľsky postrčiť, stačilo vytiahnuť na pretras jednu z jeho najobľúbenejších speváčok.

  Deň s kamarátom ma dostatočne upokojil i vyšťavil zároveň. Voda, slnko a prebytok smiechu mi rozprúdili endorfíny do celého tela, a hoci som dnes nezaspávala po boku Habibiho, vedela som, že ak budem trpezlivá, dočkám sa svojej odmeny.

  Zaspávala som spokojná.

Harry

  Kurva.

  Takto to posrať.

  Čo teraz?

  Drew sa rozvaľoval v boxe a dosť hlasno konverzoval s jednou spoločníčkou. „Takže kompletka je huba, piča, riť?“ pýtal sa, na čo mu dotyčná strelila facku a odkráčala niekam do čiernej diery, kde blbci ako Drew neexistujú. „Čo som také povedal?“ pohoršoval sa.

  „Asi si hovädo,“ odvrkol som, prekotil do seba zvyšky pohára a vstal. Nemal som v úmysle tráviť dnešný večer s ním.

  „Asi máte rozmaznané kurvy.“

  „Asi by si mal zmeniť lokál,“ odvrkol som a už som si razil cestu z VIPka dole, kde sa práve začínala pravá zábava.

  Dnes bol špeciálny večer sex zoznamky, ktorý mávame raz do mesiaca. V jeden taký večer som si sem zavolal Cassie, hneď po tom trápnom prvom stretnutí a pohovore v L&L publishing, kde sa moja pridrbaná akože sestra rozhodla sťažiť mi získanie podielu vydavateľstva, na ktoré som mal po mojej feťáckej matke, sakra, nárok. 

  Vtedy som sa rozhodol, že si Cassandru, toho rozmaznaného Astonového fracka, vezmem na starosť, no nijako jej to neuľahčím. Hneď som ju postavil tvárou v tvár môjmu pravému ja, aby náhodou nečakala, že sa s ňou budem hrať s Barbie a Kenom v barbie-dome.

  Ani ja som nič nedostal len tak – zadarmo, a tak som sa aj postavil k tej prekliatej spolupráci, vďaka ktorej mám teraz na krku zavesenú zamilovanú, no dôležitú ženskú, ktorú aj keby som chcel, do čerta poslať nemôžem.

  Nie, nemôžem. A nie, nechcem.

  Odkedy ju mám vo svojom živote sa všetko dokurvilo. V mojom svete nie je dobré mať niekoho, o koho sa musím báť. Nemôžem jej dať, čo odo mňa chce. Nie som ten typ človeka, ktorý stojí za ten risk, ktorý ona bude musieť podstúpiť.

  Okolo mňa prechádzala nová striptérka, ktorú som pre týždňom prijal len preto, že má neskutočne veľké kozy. Pravé kozy! Žiadne umeliny, čo sa v dnešnom svete vidí málokedy. Aj Cassie ich má božské. Genetika jej nadelila bujné, pevné poprsie s bradavkami ako čerešničky, ktoré by som najradšej sal od rána do večera, až by pri tom kričala od rozkoše…

  Bože, Linton, spamätaj sa, kurva! Dnes si tu preto, aby si si urobil odstup. Cassandra porušila tvoje najväčšie pravidlo a ty musíš porušiť to jej! Tak nebuď precitlivený kokot!

  „Saraya? Po šou choď do mojej kancelárie, neobliekaj sa. Tu máš kľúče,“ zavrčal som na ňu, keď ladne prechádzala okolo mňa a skenovala ma svojím mačacím pohľadom. Nepatrne sa usmiala. Vedela, čo sa bude v kancelárii diať.

  „Samozrejme, Habibi,“ povedala viac ako nadšene a vzala si odo mňa zväzok kľúčov.

  „A ničoho sa nedotýkaj,“ dodal som viac menej podráždene, pretože ma zbytočné konverzácie nikdy veľmi nebrali. Nie s nimi… Bavili ma iba s… Linton!

  Pokrútil som hlavou sám pre seba a predral sa cez dav ožratých chalanov, ktorí si sem dnes zrejme vyšli na rozlúčku so slobodou. Ženích mal na sebe náramok červenej farby rovnako ako ja, čo znamenalo flirt na jednu noc.

  Myslím, že ženích bude náš stály zákazník aj po svadbe, ako to väčšinou býva. Doma svätuškár, čo nosí manželke kvety, no za každým kvetom je minimálne jedna kurva, ktorú predošlú noc vytrtkal a svedomie si následne čistí v lacnom kvetinárstve. Vivat vzťahy v dvadsiatom prvom storočí!

  Oprel som sa o preplnený bar a mávol rukou na Williama, ktorý bez mihnutia oka začal servírovať moju obľúbenú značku whisky. Vedľa mňa na barových stoličkách posedávali nápojové hostesky, ktoré mali za úlohu čo najviac opiť zákazníkov, za čo dostávali percentá z predražených drinkov, či fliaš lepšieho sektu.

  Na pódium sa stlmili svetlá a Dj do mikrofónu ohlásil strip šou, na margo čoho sa v LocalX spustil davový rev a piskot. Spokojne som sa oprel o bar s pohárikom v ruke a sledoval len jeden cieľ, ten, ktorý dnes pretiahnem na mojom pracovnom stole.

  Hýbala sa ladne, skúsene a v očiach jej svietil zápal začiatočníčky, ktorá je schopná pre svoju kariéru a najlepšie časy šou urobiť čokoľvek. Trebárs aj sex so šéfom. Ja to nazývam kontrola kvality. Každý obchodník by si pred ponúkaním tovaru či služieb mal daný produkt či službu vyskúšať, inak to bude vždy len mačka vo vreci.

  „Tuším sme sa zhodli vo farbe náramku,“ ozval sa pri mne ženský, príjemný hlas. Otočil som sa tým smerom a v tom momentne som zamrzol. Myslím, že peklo zamrzlo tiež.

  Stála ani nie meter odo mňa a medovými očami študovala môj predošlý bod záujmu. Našpúlila červené plné pery a pohodila blond vlasmi. Nemohol som si nevšimnúť jej kyprý dekolt, ktorý vystavovala svetu s patričnou hrdosťou a vznešený, sebavedomý postoj, aký by jej závidela nejedna modelka.

  Všimla si môj pohľad a pomaly sa ku mne otočila, pričom jemne prižmúrila oči.

  „Ty si ten, ktorý mi kradne sestru, však?“ spýtala sa a ja som celkom zaskočený nebol schopný jedného slova. Usmiala sa a odhalila rovné biele zuby. „Neboj, nehryziem, ak si to nepraješ. Som Victoria,“ natiahla ku mne pravú ruku.

  Nechcel som byť hovädo, tak som jej zdvorilosť vrátil. „Harry,“ povedal som ticho a premeriaval si ju od hlavy po päty, hľadajúc podobnosti a odlišnosti od ženy, ktorú som dnes plánoval podraziť.

  „Teší ma, Harry,“ vyslovila pomaly, priam sa s mojim menom poláskala medzi perami, až sa mi začala odkrvovať hlava. „Myslím, že dnes obaja hľadáme to isté,“ ukázala na naše náramky, „a tiež si myslím, že by som si s tebou rada vydiskutovala nejaké veci za Cassie.“

  „Netuším, o čo ti ide a prečo si sem prišla, no vzbudila si moju zvedavosť,“ vravel som a spod mihalníc som si ju naďalej premeriaval. Rozhodne bola úplne iná ako Cassandra, a tá jej inakosť vo mne prebúdzala niečo animálne, vďaka čomu som úplne zabudol na striptérku, s ktorou som plánoval druhý pracovný pohovor osobnejšieho charakteru.

  „Do mojej pracovne,“ zavelil som a chytil ju za chrbát.

  Victoria sa víťazoslávne usmiala a nechala sa mnou viesť do tajných zákutí Habibiho života. Do toho života, kde pudy často zatemnili zdravý rozum, kde zásady dávali zbohom svojim pofidérnym majiteľom a kde sa diali veci, ktoré sa na verejnosť dostať nikdy nemali.

Treizeci-două – tridsaťdva (rumunčina)

Pár slov od autorky

Zdravím vás, moji milí HBB positive ľudkovia 🙂 Keď som dnes pozrela na dátum, kedy som naposledy zverejnila kapitolu 31, až ma striaslo hrôzou. Ubehol mesiac. MESIAC! Ja tomu nerozumiem. Ako? Kedy? Áno, mala som teraz hektické obdobie, áno, bola som chorá, riešila som vydanie knihy Placebo My , riešila som svoju oslavu a krst kníh, no i tak ma mrzí, že som nášho zbožňovaného Habibiho takto zanedbala. Verím, že sa mi už konečne život dá do poriadku a z chaosu sa opäť raz stane poriadok a disciplína 🙂 😛

Mám vás rada, vaše komentáre a podpora sú pre mňa niečo nepopísateľné, čo ma neraz aj v ťažkých situáciach namotivuje a utvrdí v tom, že to, čo robím, vás baví a teší. Toto je tá najväčšia odmena <3

Teším sa na vaše názory.

S láskou vaša BAJA DOLCE

Obsah tejto stránky (www.bajadolce.sk) je duševným vlastníctvom autorky Baja Dolce a je chránený v zmysle Autorského zákona č.185/2015 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Kopírovanie textu je výslovne zakázané bez písomného povolenia autorky.

You Might Also Like

24 komentárov

 • Reply Marianna 18. novembra 2019 at 16:21

  nejako sa nam to komplikuje.. 👌👍 som zvedava ako to dopadne 🙊

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:31

   Tak, ako Habibi je komplikovaný človek, je komplikovaný aj príbeh, ale vydržte to s nami do konca <3

 • Reply Alex 18. novembra 2019 at 17:44

  Úžasný príbeh ♥️, kedy bude ďalšia časť ?? 😊♥️♥️

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:32

   Ďakujem, Alex, už dnes sa púšťam do písania, aby budúci týždeň bola 🙂

   • Reply Victoria 22. novembra 2019 at 1:46

    kedy sa môžme tešiť na ďalšiu časť? 🙂

 • Reply Lucia 18. novembra 2019 at 17:57

  Ak ju pretiahne osobne ho zabijem

  • Reply Marianna 18. novembra 2019 at 19:39

   pripajam sa…. 🙊 mozno to bude na truc

  • Reply Michaela 18. novembra 2019 at 20:52

   Až taký podraz to bude? Ak sa stane že ju pretiahne,alebo ona jeho,Cassie to nerozdycha 😞 a ja už vôbec nie 🥺

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:32

   Od neho, myslím, môžete čakať všeličo, ale nebudem prezrádzať 🙂

 • Reply Martina 18. novembra 2019 at 18:21

  Sa to zase zamotáva. Tá jej sestra sa mi nepáči. 😁

  • Reply Streč 18. novembra 2019 at 20:10

   Ak Viktoria vyvedie niečo čo bude v rozpore so vzťahom Harryho a Cassie, tak akože si vyhrniem rukávy a ublizim jej😂. Nech ma nestve. To sa nerobí.
   A super časť. Geniálna ❤️😍🥰

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:33

   Tak, Cassie asi vie, prečo má so sestrou také vzťahy aké má, každopádne uvidíte :-*

 • Reply Mirusik 18. novembra 2019 at 18:40

  Och môj Habibi.. Teraz mám dve teórie: buď je Victoria mrcha s veľkým M a Harryho tom kancli zvedie alebo si zastane sestru a vyčistí mu žalúdok.. neviem čo je horšie.. 😀 😀 ale predpokladám Baji, že Tvoja fantázia je oveľa kvetnatejšia ako moja a už teraz sa trasiem nedočkavosťou na ďalšiu kapitolu. Habibi je skrátka závislosť.. 💜💜💜

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:35

   Veru veru, možno si niečo trafila a možno nie a možno na konci nebudeš chápať, čo sa vlastne stalo, pretože tak to má v Habibi bzť 😀

  • Reply Ivana 19. novembra 2019 at 15:25

   Harry dostane po vtakovi! Nech sa neopovažuje také niečo Cassie urobiť 😂

 • Reply IVINKAAA 18. novembra 2019 at 19:21

  už rozumiem, čo si myslela tým, že budeme Habibiho nenávidieť… teraz sa ide zachovať ako malý fracek, ktorý potrebuje spraviť niečo naschvál, lebo jemu niekto nejak akože ublížil = DEBIL! nemám pre neho pekné slovo.. som zvedavá, či sa s Victoriou vychrápe, alebo s tou druhou opicou, alebo zachová morálne hodnoty, ktorých má minimálne a neporuší dohodu s Cassie… ach, tí chlapi sú niekedy horší ako my ženy a to sa na nás nadáva. Verím, že čo najskôr sa podarí nová ♥ :* skvelé.. piča, huba, riť je hláška 21. storočia 😀

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:37

   Ďakujem, Ivinka, nuž, je mi ľúto, že ťa nahneval, ale tak toto sú presne tie emócie, ktoré má vo vás príbeh vyvolať 🙂 A možno na konci ostaneš nemo zízať, čo sa to tam vlastne stalo 😀

   • Reply Zdenka 8. decembra 2019 at 17:43

    Veľmi pútavy príbeh…kedy vyjde 33. Časť???:(

 • Reply Niki Forgáčová 18. novembra 2019 at 23:31

  Ó môj ty Habibi💜 človek normálne už ani nevie vyjadrit aké to bolo skvelé. Tak za prvé súhlasím s Levim🥰 Je to boss.
  Harryho uvedomenie, že je s ním Cassie v nebezpečí je jeba💜 Konečne ale Harrymu niekto nakopal rit, a to jeho vlastné podvedomie🤣 Celá pasáž jeho pohladu bola proste k***a dobrá😈.
  Podla mna nebude Scarlett mrtva. To by bolo až moc jednoduché🤣 Spomínaná je dost často na to aby bola len nejakou obyčajnou kurvou ku ktorej nič necítil, a teraz bola fuč😇
  Ale ten koniec Baji? 🤯 To si nerob srandu. Ako sa vlastne dostala Viki do toho baru, a ako vedela kde má hladat Harryho? 🤔 Žeby sa poznali už predtým?😏

  • Reply Baja Dolce 19. novembra 2019 at 11:39

   Ahoj Niki, ďakujem za mega komentárik, ktorý potešil 🙂 Nooo, tvoje dohady sú zaujímavé, ale nepoviem ti, v čom máš pravdu a v čom nie, ale pod povrchom sú veci iné, ako sa zdajú 🙂 Dúfam, že nech sa stane v budúcnosti čokoľvek, vydržíš s nami do konca 🙂

   • Reply Niki Forgáčová 19. novembra 2019 at 16:53

    Nemáš zač, a som rada že ta potešil lebo si to zašlúžiš 💜 Najviac záhadný a pritom super komentárik aký som za posledný čas videla 💜 S Habibim, Cass a samozrejme aj s tebou až na kraj sveta 😂 však ste jedna rodina 😇

 • Reply brumka 19. novembra 2019 at 12:55

  Uhm, uhm… viditeľne má Victoria vlastné plány, a len dúfam, že Cassie neublíži ona ani Harry. Skvelá kapitolka, a časový odstup je pochopiteľný, mala si toho veľa. Ďakujem za kapitolku, netrpezlivo čakám na ďalšiu, lebo zvedavosť… nuž, nie je moja dobrá vlastnosť 😀

 • Reply BarboraDeParris 23. novembra 2019 at 8:20

  Ospravedlňujem sa, že som si túto kapitolu všimla tak neskoro, ale popri škole som na to úplne zabudla. Bolo to úplne skvelé, super, že Harry neodišiel so stiahnutým chvostom, keď sa mu Cassie vyznala. Ale tá Victoria ma veľmi trápi, som zvedavá čo má za lubom, nepáči sa mi jej správanie. Harry ma tiež sklamal, nemusel sa zachovať ako chuj, ktorý potrebuje pretiahnuť stovky žien, len aby zabudol na tú jednu. Každopádne sa teším na pokračovanie, je to úžasné💜

 • Reply Baška 23. novembra 2019 at 23:47

  Tak pán Habibi by si za tie jeho myšlienky, kor keď vie, že Viktória je Cassiena sestra, zaslúžil parádny pohubok. Snáď aspoň raz Viktória spraví dačo, za čo by na ňu bola Cassie hrdá.. 🙏 V Harryho zdravý úsudok s tým opitým mozgom už ani nedúfam. Milujem ho, ale zaslúžil by si nakopať.

 • Leave a Reply